Grodzisk Cup 2016     V miejsce
UDANY TURNIEJ PIŁKAREK ZJEDNOCZONYCH
Piłkarki Zjednoczonych Kaczory brały udział w dniach 21 - 24 styczeń w XII Międzynarodowym Turnieju w Grodzisku Wielkopolskim GRODZISK CUP 2016. W turnieju brały udział 33 zespoły z 17 klubów. Kaczory grały w kategorii juniorek młodszych gdzie walczyło 12 zespołów.Zjednoczone trafiły do grupy "B" wraz z Stomilem Olsztyn, AZS PWSZ Wałbrzych,GSS Grodzisk Wlkp., Lider Kobelyaky ( Ukraina), LUKS Ziemia Lubińska. W grupie " A" grały Tucholanka Tuchola Błękitni Stargard,UKS Bierutów,Victoria Aglomeracja Wałbrzyska, Victoria Sianów, Grom Wolsztyn. W grupie eliminacyjnej dziewczęta wygrały z zespołem z Ukrainy 1 : 0, Stomilem Olsztyn 1 : 0, LUKS Ziemia Lubińska 3 : 0 oraz uległy zespołowi z Wałbrzycha 1 : 2 oraz GSS Grodzisk 0 : 1. Do rundy finałowej awansowały po trzy zespoły z każdej grupy. W grupie finałowej nasze piłkarki spisywały się rewelacyjnie. W pierwszym meczu ograły zespół ze Stargardu 2 : 0 oraz zespół z Tucholi 2 : 1. W ostatnim meczu z Victorią Aglomeracja Wałbrzyska remis premiował nas do walki o złote medale niestety nasze młode piłkarki nie sprostały zespołowi z Wałbrzycha ulegając 0 : 3. Zajmując tym samym w turnieju świetne V miejsce. W tym co pokazały we wszystkich finałowych meczach zasłużyły na więcej. Szkoda meczu z Wałbrzychem. Zespół reprezentowały: Oliwia Graf, Roksana Graf, Małgorzata Pisarek, Julia Kornaga, Monika Kacprzak, Kinga Pinkowska, Liliana Czarnecka, Ewelina Maślanka, Weronika Lachowicz, Angelika Ludowicz, Agata Dróbka.