Kalisz - Kaczory 1 : 2

Kalisz - Kaczory  1 : 2

Kks włokniarz 1925 Kalisz - Zjednoczeni Kaczory
Mecz rozpoczął się o godzinie 14:00. Na boisko weszłyśmy bardzo zmobilizowane i zdeterminowane. Od początku ruszyłyśmy do ataku i nie pozwoliłyśmy przeciwnikom na to żeby stworzyły sobie dogodną sytuację do strzelenia bramki. W 20 minucie po faulu w bocznym sektorze żółtą kartkę dostaje Julia Kornaga. Gramy dalej i już w 36 minucie Angelika Śmiechowska strzela bramkę po podaniu Angeliki Janikowskiej i prowadzimy 1:0. Krótko po strzeleniu pierwszej bramki wspaniałą okazję miała Małgorzata Kruzel, lecz piłka minimalnie mija bramkę. Pierwszą połowę kończymy wynikiem 1:0. Pierwsze 10 minut drugiej połowy były w naszym wykonaniu gorsze. Przeciwniczki przejęły inicjatywę i miały kilka dobrych sytuacji, lecz ich nie wykorzystały. W 41 minucie fauluje Roksana Graf co kończy się dla niej żółtą kartką. W 53 minucie piłkarka z Kalisza uderza z 18 – tego metra i piłka wpada do bramki. Jest 1:1 nie załamujemy się i gramy dalej. W 67 minucie po podaniu Julii Małeckiej do Dominiki Śliwińskiej obejmujemy prowadzenie na 2:1. Przeciwniczki z Kalisza próbują dalej atakować lecz ich akcje nie przynoszą rezultatu. W 79 minucie Angelika Śmiechowska fauluje i zostaje ukarana żółtą kartką. Ostatnie minuty były dla nas bardzo nerwowe, lecz utrzymałyśmy wynik do końca.