Olimpia Grudziądz- Zjednoczeni

Mecz o którym trzeba jak najszybciej zapomnieć. Kolejny raz zespół zawiodły podstawowe i czołowe zawodniczki zespołu, które to nie pojawiły się na wyjazdowej zbiórce mimo wcześniejszego podania składu. Z tego powodu w meczu musiały uczestniczyć dziewczyny - juniorki,które to bardzo mało grały do tej pory i jeszcze muszą uczyć się gry.Jednak wsparły zespół i dały z siebie wszystko. Zespół na mecz wyruszył z jedną podstawową obrończynią.Dziury w formacji obronnej miały duży wpływ na taki wynik. Pozostałe formacje też ucierpiały ponieważ tylko trzy z zawodniczek grało na swoich nominalnych pozycjach. Mimo walki i wielkiego zaangażowania nie udało się nic ugrać. W wyniku czego zespół poniósł porażkę aż 1 : 6. Bramkę po zagraniu Angeliki Śmiechowskiej zdobyła Paulina Martenka. Na swoim dobrym poziomie i z ogromnym zaangażowaniem zagrały Angelika Śmiechowska, Paulina Martenka, Klaudia Pryka, Patrycja Matuszak.Nieobecne powinny wiele przemyśleć co do swojego podejścia do zespołu.