PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ

SEZONU 2014/2015

Przed rozpoczęciem sezonu założenia były całkiem inne. Mieliśmy grać o wyższe cele. Jednak była to chyba najbardziej pechowa runda jaką rozgrywałyśmy. Takiej plagi kontuzji i chorób a do tego dołożyć niemożliwość grania niektórych dziewczyn z powodu pracy i nauki jeszcze nie było. W całej rundzie nie zagrałyśmy ani jednego meczu w pełnym zestawieniu. Były też mecze,że wypadało kilka podstawowych zawodniczek. We wszystkich meczach z powodu kontuzji i chorób wypadły podstawowe zawodniczki Weronika Rabczak, Klaudia Pryka, Agata Zagalska, Weronika Binert, Angelika Janikowska. Praca i szkoła była powodem nieobecności w kilku meczach lub całości rundy Małgorzaty Kruzel, Angeliki Figurskiej i Angeliki Śmiechowskiej. Teraz przed nami sezon halowy, gzie zamierzamy wziąć udział w kilku turniejach halowych. Musimy solidnie przepracować zimę, wyleczyć kontuzje. Z nowymi siłami będziemy walczyć o jak najlepsze wyniki.  Gdy zespół będzie zdrowy, będą omijały nas kontuzje to stać nas na dobrą i efektywną grę.Podziękowania dla całego zespołu za długą i ciężką rundę.