Zjednoczeni Kaczory - Unifreeze Górzno 3 : 0

Zjednoczeni Kaczory - Unifreeze Górzno  3 : 0

17 maja rozegrałyśmy mecz ligowy z zespołem rezerw Unifreeze Górzno.Z pewnymi obawami czekałyśmy na ten mecz ponieważ w Górznie uległyśmy 1 : 5. Jednak tam zespół z Górzna wspomógł się w dużej mierze piłkarkami I - ligowymi. W rewanżu nie miało już tego miejsca.Od początku meczu narzuciłyśmy swój styl gry. Było trochę chaosu ale powoli wracało wszystko na właściwe tory. Przewaga w środku pola powodowała ciągłe zagrożenie pod bramka przeciwniczek. Już w 10 minucie strzał oddaje Angelika Śmiechowska jednak bramkarka broni. Chwilę później Angelika Janikowska strzela ze skrzydła jednak piłka minimalnie mija słupek bramki. W 21 minucie dokładne podanie Klaudii Pryki wykorzystuje Angelika Śmiechowska i prowadzimy 1 : 0. Cały czas trwa napór na bramkę Górzna. Dziesięć minut później po błędzie bramkarki piłkę przejmuje Paulina Martenka, zagrywa do Angeliki Śmiechowskiej. Angela zamienia podanie na bramkę i 2 : dla Zjednoczonych. Na przerwę schodzimy z wynikiem 2 : 0. Po przerwie nadal kontrolujemy grę. Staramy się rozgrywać piłkę zmuszając przeciwnika do biegania. Dobrze pracują nasze skrzydła. Posiadamy dużą przewagę jednak wkrada się trochę nieporozumień,wynikających z wymuszonych zmian. Bardzo dobre piłki wrzuca Sandra Gransicka. Jedno z podań Sandry i kolejnym błędzie bramkarki z Górzna Angelika Śmiechowska strzela swoją trzecią bramkę i trzecią dla zespołu. Zjednoczeni wygrywają 3 : 0.