WOMAN CUP 2015 IV i V miejsce

WOMAN CUP 2015  IV i V miejsce

Zakończyliśmy sezon halowy turniejem Woman Cup organizowanym przez nasz klub. W turnieju wystąpiły dwa nasze zespoły. Po rozegraniu wszystkich meczy miałyśmy mały niedosyt co do miejsc. Turniej obydwie drużyny rozpoczęły bardzo obiecująco. Zjednoczeni I pokonały w pierwszym meczu KKS Szczecinek II 2 : 0, Zjednoczeni II pokonało KKS Szczecinek 1 : 0, Zjednoczeni I ograły zespół z Międzyzdroi 2 : 0, Zjednoczeni II zremisowało z GSS Grodzisk 0 :0. Wszystko wskazywało na osiągnięcie dobrych wyników. W następnym pojedynku pomiędzy zespołami z Kaczor padł remis 0 : 0. W meczu pomiędzy Zjednoczonymi I a KKS Szczecinek I padł wynik 1 : 0 dla Kaczor. Zjednoczeni II zremisowały z KKS Szczecinek II. Potem nastąpił jakiś krach. W meczu z Tucholą dziewczyny toczyły wyrównany pojedynek. Jeden mały błąd i niestety musimy przełknąć gorycz porażki 1 : 0. Mimo szaleńczych ataków nie udało pokonać się bramkarki z Tucholi. Druga drużyna uległa zespołowi z Tucholi 2 : 0 oraz Fali Międzyzdroje również 2 : 0.     W  ostatnim meczu turnieju mająca przez cały mecz przewagę zespół z Kaczor traci bramkę po niezbyt udanej interwencji obrończyń. Do końca meczu ostro naciskamy bramkę przeciwników, niestety nieskutecznie. Grodzisk kontratakował jednak na bramce dzielnie radziła sobie Patrycja Matuszak, która to musiała bronić w dwóch zespołach, ponieważ Oliwia Graf w tym czasie przebywała na zgrupowaniu reprezentacji Polski. Po zliczeniu wszystkich punktów zajęliśmy odpowiednio IV i V miejsce. Patrycja Matuszak została wybrana najlepszą bramkarką turnieju.