KKP CHEŁMŻA -ZJEDNOCZENI KACZORY

Dziewczyny Zjednoczonych zagrały dobry mecz z liderem,jednak w roli głównej nie wystąpiły ani piłkarki z Kaczor oraz Chełmży tylko sędzina, ale po kolei. Wiedząc z jakim przeciwnikiem przyjdzie nam grać dostosowaliśmy taktykę gry pod przeciwnika. Dziewczyny w 100 procentach wykonywały plan.Jednak już na początku meczu sędzina z "kapelusza" wykluczyła ze stanowczej i agresywnej gry nasze środkowe pomocniczki pokazując im żółte kartki. Dziewczyny musiały spuścić z tonu ryzykując następnymi kartkami.W pierwszej połowie niespodziewanych kontuzji doznały podstawowe zawodniczki z Chełmży w tym bramkarka i od tego czasu popis dała sędzina podejmując wiele kontrowersyjnych decyzji.  Zjednoczone grały jednak to co było wcześniej ustalone  aż do 36 minuty. Po akcji gospodyń Weronika Binert spokojnie wyprowadzała piłkę z własnego pola karnego, kiedy za plecami przewróciła się zawodniczka z Chełmży. Sędzina bez namysłu wskazała 11 metr. Protesty nic nie dały.Tracąc bramkę dziewczyny chciały szybko zaatakować niestety nadziały się na kontrę tracąc w 40 minucie drugą bramkę. W przerwie meczu parę drobnych  wskazówek i już nieco uspokojone wychodzimy na drugą połowę. Do 25 minuty drugiej połowy gra wyrównana z małą przewagą zespołu z Chełmży. I niestety "pani" sędzina znowu w centrum. Faule w pobliżu naszej bramki zawsze dla przeciwnika, auty kilka metrów zawsze do przodu. 10 minut przed końcem meczu w środku pola faulowana jest Angelika Śmiechowska jednak sędzina dyktuje faul dla przeciwnika i przesuwa piłkę kilka metrów do przodu Grając z wiatrem gospodynie zdobywają strzałem bezpośrednio bramkę. Chwilę później załamane postawą sędziny dziewczyny tracą 4 bramkę. Jednak to co pokazała sędzina w 80 minucie zadziwiło wszystkich Znowu w środkowej strefie faul podobno faulującą jest Angelika Janikowska, przeciwniczka po gwizdku podchodzi do Angeliki uderza ją z główki za co dostaje żółtą kartkę ku zdziwieniu wszystkich Angelika też. W tym samym momencie Angelika dostaje czerwoną kartkę bo zapytała za co dostała żółtą. Szkoda dziewczyn bo zagrały dobry mecz. Grały z lepszym przeciwnikiem ale dzisiaj stać je było aby sprawić niespodziankę.Dziewczyny głowy do góry z tydzień gramy znowu.